HAKKIMIZDA

ADANA GALATASARAY FUTBOL OKULU 11.08.2009 TARİHİNDE FALİYETE GEÇMİŞTİR. OKULUMUZUN AMACI, SPORUN EVRENSEL BOYUTLARI İÇERİSİNDE, GENÇ SPORCULARIMIZIN BEDENSEL, ZİHİNSEL, PSİKOLOJİK, SOSYAL VE KÜLTÜREL GELİŞİMLERİNİN SAĞLANMASIDIR.07-15 YAŞ GURUBU ÖĞRENCİLERE SPOR YAPTIRILMASI, FUTBOLUN SEVDİRİLMESİ FUTBOLUN TEMEL KURALLARININ ÖĞRETİLMESİ, SPORUN VE FUTBOLUN GELİŞTİRİLMESİ, GALATASARAY FUTBOL TAKIMI ALTYAPISINA OYUNCU YETİŞTİRİLMESİ VE FUTBOLA DEVAM ETMEK İSTEYEN BAŞARILI ÖĞRENCİLERİN LİSANSLI FUTBOLCU OLARAK GALATASARAYA KAZANDIRILMASI SAĞLANARAK TÜRK FUTBOLUNA HİZMET ETMEK, AYNI ZAMANDA ÖĞRENCİ VE VELİLERİN MEMNUNİYETLERİNİN EN ÜST DÜZEYDE TUTULMASIDIR.

    GALATASARAY FUTBOL OKULUNDA FUTBOLUN TEMEL TEKNİK VE TAKTİK BİLGİLERİ VERİLİR. YETENEĞİNİ GELİŞTİREN FUTBOLCULAR ANTRENÖRLERİ TARAFINDAN DEVAMLI İZLENİR VE YETERLİ KANAAT OLUŞTUĞU ANDA KENDİSİNE LİSANS ÇIKARTILIR. KAYIT YAPTIRIP FAALİYETLERE KATILAN HİÇBİR ÖĞRENCİYE YA DA VELİSİNE GALATASARAY ALT YAPISINA SEÇİLME GARANTİSİ VERİLMEZ VERİLEMEZ. FUTBOL OKULUNUN ÖĞRENCİ VE VELİLERE VERİLEN EĞİTİMİN AMACININ HERHANGİ BİR YARIŞMAYA HAZIRLIK OLMADIĞINI EĞİTİMİN SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN TAMAMEN EĞLENCE VE SPORTİF AMAÇLARA YÖNELİK, ÖĞRENCİLERİN KENDİ OKULLARINDA VERİLEN EĞİTİMLERİNİ AKSATMAMALARI KENDİ EĞİTİMLERİ İLE FUTBOLU BİRLİKTE YÜRÜTMESİ GEREKTİĞİNİ BİLMELİDİRLER.

     AKTİF ÖĞRENMEYE DAYALI FUTBOL EĞİTİMİ ALARAK,OLUMLU,YAPICI VE İLİŞKİLERİ GELİŞTİRİCİ LİDER HOCALAR EŞLİĞİNDE ÇALIŞARAK SORGULAYAN,ANALİZ YAPAN,YARATICI VE ÜRETKEN,KENDİNİ İFADE EDEBİLEN,BAŞARIYI YAKALAMIŞ,ÖZGÜR VE MUTLU BİREYLER YETİŞTİREN,SPORCULARIMIZIN GÜVEN İÇİNDE ÇALIŞTIĞI,SÜREKLİ GELİŞMEYE AÇIK VE MUTLU OLDUĞU BİR SPOR OKULUDUR.SİZ VELİLERİMİZ VE ÖĞRENCİLERİMİZİ DÜŞÜNEREK AÇMIŞ OLDUĞUMUZ GALATASARAY FUTBOL OKULUNA SİZLERİ BEKLİYORUZ.

 

                                                                          ADANA

                                                     GALATASARAY FUTBOL OKULU

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret148831
Saat
TÜRK TELEKOM ARENA

TÜRK TELEKOM ARENAYI CANLI İZLE